Wiosna
na pełnych obrotach

Przygotuj swoje Audi na wyzwania nowego sezonu.

Wiosna
na pełnych obrotach

Przygotuj swoje Audi na wyzwania nowego sezonu.

Wiosenny pakiet usług Audi Serwis

Sposób eksploatacji, warunki na drodze, pogoda. Te czynniki mają wpływ na Twoje Audi. Mogą też sprawić, że wraz z upływem czasu odczujesz mniejszy komfort w trakcie podróży.

Dlatego wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom. Umów się na wiosenny przegląd swojego samochodu, w ramach którego sprawdzimy stan klimatyzacji, skontrolujemy zawieszenie i zweryfikujemy geometrię kół. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twoje Audi jest w idealnym stanie, i ruszysz w kolejne trasy bezpiecznie.

czyste-powietrze

Ciesz się czystym
powietrzem

Regularne czyszczenie i dezynfekcja klimatyzacji mają wpływ nie tylko na Twój komfort. Zbierający się kurz, pyłki i drobnoustroje mogą obciążać Twoje drogi oddechowe. Dzięki pozbyciu się ich z systemu klimatyzacji możesz cieszyć się najwyższej jakości powietrzem, dobrym samopoczuciem oraz polepszoną koncentracją.

Zadbaj o przyjemność
z jazdy

Nawet wyjątkowo uważna i bezpieczna jazda nie chroni przed ewentualnymi usterkami zawieszenia. Zużywa się ono wraz z upływem lat. W ramach pakietu usług skontrolujemy zawieszenie Twojego Audi. Zyskasz dzięki temu pewność, że w każdych warunkach będziesz mieć pełną kontrolę nad swoim samochodem i nadal będziesz cieszyć się wyjątkowym komfortem prowadzenia.

przyjemnosc-z-jazdy
postaw-na-stabilnosc

Postaw na stabilność

Drogi są różnej jakości. Jazda po zniszczonych może mieć wpływ na odpowiednie ustawienie geometrii kół. Regularna weryfikacja tego parametru zapewnia prawidłowe zużycie opon, pewne prowadzenie i przyczepność na drodze. Zadbaj o to już dziś i skorzystaj z usługi weryfikacji geometrii kół w ramach pakietu wiosennego. Wybierz komfort i bezpieczeństwo, gdziekolwiek zmierzasz.

dezynfekcja-klimy

Dezynfekcja klimatyzacji

kontrola-zawieszenia

Kontrola zawieszenia

geometria-kol

Geometria kół

Cena wiosennego pakietu usług serwisowych już od 400 zł brutto!

Chcesz skorzystać z wiosennego przeglądu samochodu?
Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.


Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe