baner

Kompletne koła zimowe Audi

Gdy temperatura spada i pojawia się śnieg, warunki na drogach zmieniają się diametralnie. Przygotuj swoje Audi na zimę odpowiednio wcześnie. Wybierając kompletne koła zimowe Audi, zyskujesz spokój ducha, komfort jazdy i bezpieczeństwo w podróży. Skorzystaj z oferty i zamów kompletne koła zimowe z korzyścią finansową 30%.

feature-on-demand-large

Korzyści

used-cars-large

Oryginalne Akcesoria Audi

business-adress-large

Zapytaj o promocyjną ofertę

Zadbaj o każdy detal także zimą

Sprawdź szczegóły oferty i odkryj wszystkie korzyści:

Jakość bez kompromisów

Audi to jakość bez kompromisów. I właśnie dlatego postawiliśmy poprzeczkę dla naszych opon szczególnie wysoko. Opony z oznaczeniem AO zapewniają jeszcze więcej bezpieczeństwa, sportowego charakteru i komfortu w 9 kategoriach oraz dają Ci pewność, że są gotowe na wszystko, co może spotkać Twoje Audi na drodze.

KOLA_ZIM_SCHEMAT_2A

Konstrukcja opony – połączenie doskonałe

Dzięki ponad 200 komponentom oryginalne opony Audi to niezwykle złożone konstrukcje. Opona składa się z dwóch części: bieżnika, wykonanego głównie z gumy, nylonu i wysokowytrzymałych kordów stalowych, oraz karkasa – siatki drutów stalowych, bawełny, nylonu i gumy, która nadaje oponie stabilność. Każdy z elementów spełnia określoną funkcję. W połączeniu natomiast wytrzymują nawet najbardziej ekstremalne obciążenia.

KOLA_ZIM_SCHEMAT_1

Oryginalne Akcesoria Audi

Jest tak wiele imitacji – produktów, które w miarę pasują i prawie dotrzymują nam kroku. I są też oryginały – Oryginalne Akcesoria Audi o wysokiej jakości, stworzone i idealnie dopasowane do Twojego samochodu i jego kół.

Poznaj ofertę Oryginalnych Akcesoriów Audi

Oryginalne Akcesoria Audi

akcesoria1

Zwiększone bezpieczeństwo i lepsza przyczepność na śniegu i lodzie. Łańcuchy śniegowe klasy Komfort poprawiają zachowanie układu napędowego i hamulcowego w zimowych warunkach drogowych. Gwarantujemy optymalne dopasowanie łańcuchów do zatwierdzonych wymiarów opon i typów pojazdów.

Śruby kół z zabezpieczeniem przed kradzieżą

akcesoria2

Kształt adaptera specjalnie dostosowany do śrub danego pojazdu zapobiega kradzieży wysokiej jakości aluminiowych obręczy kół. Śruby można poluzować tylko za pomocą dołączonego adaptera – jego głowica ma kształt dopasowany do kół danego samochodu i może być używana tylko do nich.

Pokrowce na koła

akcesoria3

Idealne do przechowywania całych kół letnich i zimowych. Pokrowce wykonane są z odpornego na rozdarcia tworzywa sztucznego, są wyposażone w uchwyty i zapewniają łatwe oraz czyste przechowywanie. Dostępne w dwóch rozmiarach.

Zestaw do pielęgnacji felg

akcesoria4

Na felgach występują typowo uporczywe zanieczyszczenia w postaci pyłu z klocków hamulcowych oraz osadów. Środek do czyszczenia felg zmiękcza zabrudzenia, rozpuszcza je, ułatwiając w ten sposób gruntowne czyszczenie. Odpowiedni jest zarówno do stalowych obręczy i do lakierowanych obręczy z metali lekkich. Zestaw zawiera: środek do czyszczenia obręczy 500 ml, wosk polimerowy 50 ml, ściereczkę polerską z mikrowłókien oraz szczotkę do obręczy.