oficjalne logo Audi

Luksus najnowszej generacji

Audi przenosi kierowców i pasażerów w zupełnie nowy wymiar luksusu.

Nowy język stylistyczny to siła i prestiż wyrażające się w dynamicznych liniach i muskularnych nadkolach oraz szerokiej osłonie chłodnicy Singleframe zwieńczonej efektownymi reflektorami. Funkcjonalne wnętrze modeli Audi zachwyca minimalistycznym designem, luksusowymi materiałami i dbałością o najmniejsze detale. Komfort przestrzeni łączy się z komfortem obsługi dzięki cyfrowej komunikacji. Inteligentne technologie i systemy wsparcia kierowcy współpracujące z układem czujników i kamer zapewniają prawdziwą przewagę dzięki technice na każdym etapie podróży.

Audi A8 Esencja luksusu

Audi A8
Esencja luksusu

Limuzyna zaprojektowana z pasją i perfekcyjną dbałością o każdy najdrobniejszy detal, ekskluzywna w każdym calu. Zapewnia najwyższy komfort nie tylko dzięki najwyższej jakości materiałom, ale również dzięki pionierskim rozwiązaniom technicznym. Ponad czterdzieści systemów wykrywa niebezpieczne sytuacje i w razie potrzeby wyhamowuje samochód, a w przypadku zderzenia chroni kierowcę i pasażerów.

Audi A8
z ratą od 4 190 zł netto/m-c

Zapytaj o indywidualną ofertę
Audi A7 Zachwycająca stylistyka

Audi A7
Zachwycająca stylistyka

Atletyczna sylwetka o ostrych krawędziach z dynamiczną, opadającą sprężyście linią dachu. Audi A7 to wyjątkowy samochód, który jeszcze lepiej komunikuje się z kierowcą dzięki dotykowym ekranom w technologii haptycznej i rozpoznawaniu naturalnej mowy oraz pisma. Każda podróż staje się przyjemnością, gdy sterowanie nawigacją, systemem infotainment i klimatyzacją jest tak proste.

Audi A7
z ratą od 2 450 zł netto/m-c

Zapytaj o indywidualną ofertę
Audi A6 Nowe oblicze klasy biznes

Audi A6
Nowe oblicze klasy biznes

Audi A6 wyznacza nowy standard w klasie biznes. Najbardziej zaawansowane inteligentne systemy wsparcia kierowcy oraz cyfrowej obsługi zapewniają najwyższy poziom komfortu prowadzenia i bezpieczeństwa. Przestronne, luksusowe wnętrze gwarantuje wyjątkową wygodę podróżowania.

Audi A6
z ratą od 2 100 zł netto/m-c

Zapytaj o indywidualną ofertę
Audi Q8 Mocny charakter

Audi Q8
Mocny charakter

Charyzmatyczny charakter wyraża się w muskularnej bryle przestronnego SUV-a opisanej dynamiczną linią coupé. Wyjątkowe połączenie potężnej mocy i zwinności stanowi obietnicę doskonałej kontroli w każdym terenie i w każdych warunkach.

Audi Q8
z ratą od 3 690 zł netto/m-c

Zapytaj o indywidualną ofertę

Zapytaj o indywidualną ofertę

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać indywidualną ofertę.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń